Płyn dezynfekujący do prania Color - MR.ZIGGI Zobacz większe

Płyn dezynfekujący do prania Color - MR.ZIGGI

03543

Nowy produkt

16,20 zł

Więcej informacji

Płyn dezynfekujący do prania Mr. ZIGGI Color przeznaczony jest do tkanin kolorowych. Ze względu na proekologiczny i delikatny skład jest to produkt idealny dla alergików i osób o skórze wrażliwej.

Płyn dezynfekujący do prania skutecznie usuwa plamy, a dodatkowo likwiduje roztocza, grzyby i bakterie.

Skutecznie usuwa nawet uporczywe zabrudzenia i pozostawia tkaniny idealnie czyste.

Produkt posiada hipoalergiczny skład, dzięki czemu polecany jest osobom o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii. Może także służyć do prania dziecięcych ubrań.Płyn dezynfekujący do prania nie posiada w składzie fosforanów oraz zeolitów.
Płyn to idealny środek dezynfekujący do prania w niskich temperaturach.

Zapewnia pełną dezynfekcję już w 40 stopniach! Skutecznie zwalcza grzyby, roztocza i bakterie, zapobiegając powstawaniu alergii. Mimo skutecznego usuwania plam płyn ten jest niezwykle delikatny dla tkanin.

Zapobiega ich blaknięciu i utracie koloru, jednocześnie dbając o głębię i intensywność barw. Płyn bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie oraz wypłukuje z tkanin, dzięki czemu nie pozostawia nieestetycznych zacieków i plam z resztek produktu.

Płyn dezynfekujący został poddany testom dermatologicznym, potwierdzającym jego bezpieczeństwo. Produkt ten zapewnia neutralny zapach, w swoim składzie nie posiada silnych substancji zapachowych. Płyn dezynfekujący do prania  nie jest testowany na zwierzętach. Opakowanie zostało stworzone z surowców przetworzonych i nadaje się do recyklingu.


    Rodzaj: do tkanin kolorowych

    Temperatura prania: od 20 °C

    Pojemność: 1500 ml