• Nowy

Płyn do gruntownego czyszczenia - BERGERS

Indeks: TW-02554

21,30 zł
Brutto
Ilość

Płyn do gruntownego czyszczenia - BERGERS

Płyn przeznaczony do usuwania silnych zabrudzeń, z formułą rozpuszczania osadów wapiennych. Nie zawiera kwasu solnego.

WŁAŚCIWOŚCI

Produkt na bazie kwasu sulfamidowego, do stosowania w obszarze sanitarnym. Usuwa osady z wapnia, plamy z wody jak również pozostałości mydła z płytek, armatury, przegród prysznicowych, szkła, ceramiki i akrylu. Oszczędny w użyciu. Czyści i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Szczególnie skuteczny w usuwaniu osadów z wapnia i moczu.

STOSOWANIE

Czyszczenie gruntowne: 150 ml/8 litrów wody (ok. 1:50). Czyszczenie codzienne: 50-80 ml/8 litrów wody (od ok. 1:100 do 1:160). W przypadku silnych zanieczyszczeń i osadów z wapnia stosować nierozcieńczony produkt. Po zastosowaniu produktu czyszczone powierzchnie spłukać czystą wodą.

ZAWIERA:

Niejonowe środki powierzchniowo czynne (<5%), kompozycje zapachowe.

Uwaga!

Fugi nieodporne na kwasy, przed zastosowaniem produktu należy namoczyć. Po czyszczeniu należy spłukać podloge, ściany inne powierzchnie czystą wodą. Nie stosować produktu na marmur, emalię powierzchnie wrażliwe na kwasy Wrażliwość materiału sprawdzić w niewidocznym miejscu.

W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić se pod opiekę lekarza. P362 Zdjąć zanieczyszczoną odzież. P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie pukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są można je łatwo usunąć. Nadal płukać P310 Natychmiast skontaktować 20ŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

Pojemność: 1L

TW-02554

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password