O nas

Sklep skoczekzielony.pl to adres, pod którym znajdą Państwo przede wszystkim kosmetyki na bazie naturalnych składników polskich, rosyjskich oraz bułgarskich producentów, słodycze znanej, lubelskiej Fabryki Cukierków "Pszczółka", chemię gospodarczą, m.in. profesjonalne preparaty do czyszczenia Clinex zabawki dla dzieci marki Cobi oraz towary sezonowe.

Naszą naczelną zasadą jest oferowanie markowych, niszowych doskonałych jakościowo produktów w bardzo konkurencyjnych cenach. Staramy się Państwu dostarczyć naturalną radość z używania kosmetyków na bazie naturalnych składników. Chcemy dostarczać Państwu najwyższej jakości kosmetyków o naturalnych składnikach i dobroczynnym działaniu, mając na uwadze przystępną cenę, aby naturalna pielęgnacja nie była zarezerwowana tylko dla wybranych.

Kosmetyki uzdrowiskowe Dr Duda z Buska-Zdroju to preparaty na bazie buskiej wody mineralnej siarczkowej z ujęcia "Zuzanna". Wykorzystują one działanie siarczków oraz mikro i makroelementów na powierzchnię skóry, dzięki czemu:
- zmiękczają i delikatnie złuszczają naskórek,
- wykazują właściwości pielęgnacyjne oraz regeneracyjne,
- działają jak naturalny peeling już od momentu kontaktu skóry z wodą siarczkową zawartą w kosmetykach,
- pobudzają mikrokrążenie, powodują lepsze ukrwienie oraz stymulują metabolizm skóry.
Kosmetyki tworzone są przy udziale dermatologów, kosmetologów oraz farmaceutów. W wielu przypadkach rozwiązują trudne problemy pielęgnacyjne skóry.

Kosmetyki "Iwoniczanka" to polskie, naturalne kosmetyki "Iwoniczanka" na bazie iwonickiej leczniczej wody termalnej, która swoje wyjątkowe działanie zawdzięcza bogatej zawartości minerałów bez sztucznych barwników, parabenów i alergizujących substancji konserwujących.
Są to kosmetyki organiczne do codziennej pielęgnacji i do zadań specjalnych - do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz do zabiegów leczniczych. Sama produkcja kosmetyków w uzdrowisku jest potwierdzeniem ich jakości i naturalności, ich skład stanowią tylko komponenty pełne cennych składników odżywczych.

Seria kosmetyków Babci Agafii to znana, rosyjska marka naturalnych, ekologicznych kosmetyków stworzonych według znanych syberyjskich receptur opartych na mądrościach ludowych w połączeniu z nowoczesną technologią (certyfikat ICEA).
Kosmetyki wytwarzane są tylko ze składników pochodzenia roślinnego, nie zawierają barwników syntetycznych, surowców zawierających GMO.

Rose od Bulgaria to znana bułgarska marka kosmetyków naturalnych opartych o olejek różany pochodzący z róż damasceńskich roznących w bułgarskiej "Dolinie Róż".
Olejek i woda z róży damasceńskiej mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Działają min.: przeciwstarzeniowo, przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, kojąco, oczyszczająco, nawilżająco.
Olejek różany jest niezwykle cennym surowcem. W celu uzyskania 1 litra olejku potrzeba 3000-6000 kg róż (do otrzymania grama olejku potrzeba 1400 kwiatów). Po starannym zebraniu - płatki róż poddaje się działaniu pary wodnej o temperaturze 120°C, a następujący potem proces destylacji olejku trwa około 3 godziny.
Zapach kremów a ich jakość zadziwia nawet najbardziej wymagające osoby.
Kosmetyki Rose of Bulgaria pozbawione są konserwantów, petroleum, parabenów, syntetycznych barwników i aromatów, silikonów, olejów mineralnych i alkoholów.

Profesjonalna chemia gospodarcza Clinex i Bergers to produkty przeznaczone dla sektora firm sprzątających. Dzięki naszemu sklepowi możecie z nich Państwo korzystać we własnych gospodarstwach domowych.
Są to produkty bardzo wysokiej jakości, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

"Pszczółka" to znana w Polsce i na świecie marka i jeden z największych w Polsce producent karmelków twardych i nadziewanych.
Smak słodkich produktów „Pszczółki” poznało już kilka pokoleń Polaków.
Dzięki zróżnicowanej i bogatej ofercie, firmie udaje się sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom odbiorców.
Słodycze "Pszczółki" firmowane są hasłem „Wyprodukowane z pasją”, co jest gwarancją zaangażowania i troski jaka wkładana jest w proces tworzenia cukierków.

Cobi to polski producent wysokiej jakości klocków konstrukcyjnych dla dzieci oraz wyłączny, jeden z największych, importer i dystrybutor ogromnego asortymentu zabawek licencyjnych: kreatywnych, edukacyjnych, lalek, modeli plastikowych do sklejania i składania, zabawek interaktywnych, strategicznych i wielu innych. Partner największych i najlepszych firm z branży zabawkarskiej na świecie m.in. Spinmaster, Revell, Moose, Vivid Imagination, Character Options.

Dla Państwa sukcesywnie będziemy rozwijać nasz asortyment tak, by oferowane produkty charakteryzowały się zawsze najwyższą jakością w konkurencyjnych, przystępnych cenach.