Sposób płatności

Sklep internetowy Skoczek Zielony udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru z dostawą na terenie Polski.

Płatność przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność przelewem na rachunek bankowy Horyzont Partner odbywa się na zasadzie przedpłaty (jako płatność z góry), tzn. towary są wysyłane po otrzymaniu przelewu na rachunek bankowy. Wszystkie informacje dotyczące przelewu wysyłamy na adres e-mail po złożeniu zamówienia. Prosimy mieć na uwadze, że towar możemy zarezerwować na 3 dni.

Dane do przelewu:
Horyzont Partner Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 2E, 20-607 Lublin
Nr konta: ING 02 1050 1953 1000 0024 1722 8398
W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia.

Płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Płatność przy odbiorze.

Gotówką przy odbiorze zamówionego towaru (odbiór osobisty). Klient dokonuje zapłaty gotówką przy osobistym odbiorze towaru w sklepie stacjonarnym Skoczek Zielony (ul. Wallenroda 2E, Lublin).