Sposób płatności

Sklep internetowy Skoczek Zielony udostępnia następujące sposoby płatności za zamówienie towaru z dostawą na terenie Polski.

Płatność przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry).

Płatność przelewem na rachunek bankowy Horyzont Partner odbywa się na zasadzie przedpłaty (jako płatność z góry), tzn. towary są wysyłane po otrzymaniu przelewu na rachunek bankowy. Wszystkie informacje dotyczące przelewu wysyłamy na adres e-mail po złożeniu zamówienia. Prosimy mieć na uwadze, że towar możemy zarezerwować na 3 dni.

Dane do przelewu:
Horyzont Partner Sp. z o.o.
ul. Konrada Wallenroda 2E, 20-607 Lublin
Nr konta: ING 02 1050 1953 1000 0024 1722 8398
W tytule przelewu prosimy wpisać nr zamówienia.

Płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24 umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego oraz przy użyciu karty płatniczej w systemie VISA i MASTER CARD. Decydując się na tę opcję płatności następuje automatyczne przekierowanie do systemu Przelewy24.pl.

Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.
Realizując płatności przy użyciu karty płatniczej należy podać wymagane informacje o karcie i posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Metody płatności

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

Płatność przy odbiorze.

Gotówką przy odbiorze zamówionego towaru (odbiór osobisty). Klient dokonuje zapłaty gotówką przy osobistym odbiorze towaru w sklepie stacjonarnym Skoczek Zielony (ul. Wallenroda 2E, Lublin).

Darmowa wysyłka.

Bezpłatna wysyłka obowiązuje przy zamówieniu na kwotę minimum 150 zł.