SUPER ROZJAŚNIACZ do pasemek ROZJAŚNIANIE 986  - MARION

SUPER ROZJAŚNIACZ do pasemek ROZJAŚNIANIE 986 - MARION

Indeks: TW-04629

7,80 zł
Brutto
Ilość

To specjalistyczna linia produktów rozjaśniających, która zapewnia Twoim włosom wyjątkowy, pełen życia i olśniewającego blasku kolor blond.

W trosce o kondycję włosów SUPER ROZJAŚNIACZ został wzbogacony o proteiny jedwabiu, które chronią włosy już w trakcie rozjaśniania. Proteiny jedwabiu odżywią i wzmocnią strukturę włosów oraz nadadzą im olśniewający połysk i gładkość. Sprawią, że włosy będą jedwabiście miękkie i delikatne w dotyku.

STOSOWANIE

Przed przystąpieniem do zabiegu rozjaśniania prosimy o zapoznanie się z instrukcją użycia.

PRÓBA UCZULENIOWA
W sporadycznych przypadkach preparat może wywołać reakcję alergiczną, dlatego też przed jego użyciem należy wykonać próbę uczuleniową. Zmieszać w odpowiedniej proporcji odrobinę mleczka aktywującego z aktywatorem rozjaśniania. Otrzymaną próbkę należy nałożyć natychmiast na skórę w zgięciu łokcia, pozostawić na 45 min. , a następnie zmyć. Jeżeli po 48 h nie wystąpią żadne zmiany, można użyć produkt.

PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO ROZJAŚNIANIA NALEŻY PRZYGOTOWAĆ:
- miseczkę plastikową,
- grzebień o szeroko rozstawionych zębach,
- pędzelek do nakładania rozjaśniacza lub szczoteczkę,
- szydełko i czepek do przygotowania pasemek,
- ręcznik lub pelerynkę,
- nożyczki,
- zegarek,
- rękawiczki,

PRZYGOTOWANIE MIESZANKI ROZJAŚNIAJĄCEJ:
UWAGA: Mieszankę należy sporządzić dopiero po przygotowaniu pasemek.

Nałożyć rękawiczki. Okryć ramiona ręcznikiem lub pelerynką. Odciąć rogi saszetek: z aktywatorem rozjaśniania (nr 1) oraz z mleczkiem aktywującym (nr 2).

Wsypać zawartość saszetki z aktywatorem rozjaśniania (nr 1) do miseczki i powoli dodawać zawartość dwóch saszetek z mleczkiem aktywującym (nr 2). Całość dokładnie wymieszać, aż do uzyskania jednolitej konsystencji.

W przypadku pojawienia się uczucia silnego ogrzania włosów i skóry głowy, swędzenia, czy innych niepokojących objawów, natychmiast zmyć preparat.

WYBÓR METODY ROZJAŚNIANIA

ROZJAŚNIANIE CAŁYCH WŁOSÓW
-jeżeli nie masz odrostów,
-jeżeli masz odrosty jaśniejsze od pofarbowanych.
UWAGA: Nie nakładać mieszanki od razu na całe włosy.
Wydzielić 2/3 mieszanki rozjaśniającej i nałożyć na suche, dokładnie rozczesane, nieumyte włosy przy pomocy plastikowego pędzla lub szczoteczki.
Nakładanie mieszanki zacząć od tyłu głowy, na długości od około 3 cm poniżej nasady włosów, w kierunku końcówek. Preparat rozprowadzić równomiernie, używając w tym celu grzebienia.
Pozostawić mieszankę na włosach przez 20 min.
Pozostałą 1/3 mieszanki rozjaśniającej nałożyć na nasadę włosów i dokładnie rozprowadzić na całych włosach używając grzebienia.
Pozostawić preparat na kolejne 10-20 min, w zależności od oczekiwanego stopnia rozjaśnienia, koloru i stanu włosów.
Nie należy zczesywać włosów w jedno miejsce. Podczas zabiegu, co pewien czas kontrolować stopień rozjaśniania włosów. Dopuszczać do włosów powietrze, rozdzielając kosmyki, aby uniknąć przegrzania.

ROZJAŚNIANIE ODROSTÓW
- jeżeli masz odrosty i są one ciemniejsze od pofarbowanych włosów.
Mieszankę rozjaśniającą nałożyć na suche, dokładnie rozczesane, nieumyte włosy przy pomocy plastikowego pędzla lub szczoteczki.
Nakładanie mieszanki zacząć od tyłu głowy, tylko na odrosty (na nasadę włosów).
Pozostawić mieszankę na włosach przez 10-15 min.
Przeczesać włosy grzebieniem i pozostawić na kolejne 5-15 min. , w zależności od oczekiwanego stopnia rozjaśnienia, koloru i stanu włosów.
Nie nakładać mieszanki rozjaśniającej na włosy wcześniej rozjaśnione. Podczas zabiegu, co pewien czas kontrolować stopień rozjaśniania włosów. Dopuszczać do włosów powietrze, rozdzielając kosmyki, aby uniknąć przegrzania.

ROZJAŚNIANIE PASEMEK
Na suche, nieumyte i dokładnie rozczesane włosy nałożyć czepek do pasemek.
Przy pomocy szydełka wyciągnąć przez czepek wybrane pasemka włosów. Mieszankę rozjaśniającą nałożyć przy pomocy plastikowego pędzla lub szczoteczki na wybrane pasemka włosów tak, aby zostały równomiernie i dokładnie pokryte.
Pozostawić na włosach 30-40 min. w zależności od oczekiwanego stopnia rozjaśnienia, koloru i stanu włosów.
Nie nakładać mieszanki rozjaśniającej na włosy wcześniej rozjaśnione.
Nie należy zczesywać włosów w jedno miejsce. Podczas zabiegu należy co pewien czas kontrolować stopień rozjaśniania włosów. Dopuszczać do włosów powietrze, rozdzielając kosmyki, aby uniknąć przegrzania.

SPŁUKIWANIE
Po upływie czasu działania starannie spłukać włosy ciepłą wodą, następnie umyć zwykłym szamponem.

ODŻYWIANIE I PIELĘGNACJA
Po zabiegu rozjaśniania zalecamy pielęgnację włosów Szamponem Srebrnym z linii MARION PROFESSIONAL COLOR ESPERTO do włosów blond, rozjaśnionych i siwych
Pojemność: 2x30ml+15g
TW-04629
Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password