BLUZA TERMOAKTYWNA DRY UNISEX

BLUZA TERMOAKTYWNA DRY UNISEX - WISSER roz. XL

Indeks: 00028

71,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

BLUZA TERMOAKTYWNA DRY UNISEX - WISSER roz. XL

Najwyższa jakość, najlepsze materiały, zaawansowana technologia oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal pozwoliły na udany debiut WISSER'a w Polsce. Doświadczeni sportowcy, którzy brali udział w procesie technologicznym  oraz produkcyjnym odzieży mówią jednym głosem: "WISSER to najlepszy wybór dla każdego, niezależni od płci czy wieku!". Spośród całej kolekcji, mają Państwo do wyboru odzież przeznaczoną dla mężczyzn, kobiet, dzieci, a także odmianę DRY UNISEX, która dopasowuje się do naszego ciała niezależnie od płci.

WISSER to gwarancja najwyższej jakości: włókna syntetyczne które wchodzą w skład odzieży, charakteryzują się najwyższymi współczynnikami odprowadzania wilgoci na zewnątrz, utrzymywaniem stałej ciepłoty ciała (THERMO). Ponadto, odzież zachowuje swoją lekkość i elastyczność niezależnie od warunków atmosferycznych. 
Nasi najbardziej doświadczeni projektanci zwrócili uwagę, aby każdy produkt WISSER'a swoim krojem uwzględniał anatomię ludzkiego ciała oraz rozkład stref podwyższonej potliwości i emisji ciepła. Dzięki tym wszystkim czynnikom - odzież doskonale przylega do ciała, jest wytrzymała, a przy tym nie ogranicza naszych ruchów.


Komplet odzieży nie przyjmuje wilgoci i wyprowadza pot na zewnątrz. Gwarantuje to optymalną termoregulację  organizmu naszej pociechy. Jest lekka i elastyczna, niezależnie od warunków, w jakich z niej korzystamy.  Ponadto nie uczula oraz nie podrażnia skóry dziecka, co jest ważne przy dłuższym używaniu (np. na stoku  narciarskim). Na włóknach stosowanych w bieliźnie THERMO nie rozwijają się grzyby ani bakterie. Komplet doskonale przylega do ciała, jest wytrzymały i nie ogranicza ruchu. Krój odzieży WISSER uwzględnia  anatomię ludzkiego ciała oraz rozkład stref podwyższonej potliwości i emisji ciepła.

Bluza termoaktywna DRY unisex WISSER

  • Odzież zapewnia doskonałe odprowadzanie potu, jest oddychająca i szybkoschnąca, nie elektryzuje się.
  • Spodnie są przyjemne w dotyku, ciepłe, elastyczne, antyalergiczne i łatwe w konserwacji.
  • Strefy o podwyższonym stopniu wentylacji zapewniają szybki przepływ powietrza przy skórze.

Odzież DRY doskonale się do stosowania w niskich temperaturach jako warstwa wewnętrzna ubioru. Bieliznę możemy podzielić na strefy oraz ściągacze:

  • prążki na ramionach pełniące funkcje ochronne, płaskie szwy reglanowe, 
  • ściagącze: ściągacz o szerokości 20 mm w wykończeniu dekoltu, dół podwinięty na szerokość 30 mm, rękawy podwinięte u dołu na szerokość 30 mm,

Skład bielizny:

- 75% polyamide
- 25% polyester

00028

Szczegółowe referencje

EAN13
5900724460188
Podobne produkty ( 1 inny produkt w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password