Siedmiopalecznik z chondroityną

Siedmiopalecznik z chondroityną

Indeks: 01098

18,00 zł
Brutto
Ilość

Krem - balsam zawiera chondroitynę oraz zrównoważony zestaw ekstraktów: siedmiopalecznika, czerwonej papryki, pąków brzozy, arniki i babki. Ma działanie rozgrzewające. Aktywne składniki kremu tworzą kompleks pielęgnacyjny dla osób aktywnych fizycznie. 

Składniki aktywne:

  •     Siedmiopalecznik błotny
  •     Wyciąg z czerwonej papryki
  •     Chondroityna
  •     Arnika
  •     Pąki Brzozy
  •     Babka Lancetowa


Chondroityna to jeden z głównych składników chrząstki stawowej. Wpływa na sprawność i wytrzymałość stawów w połączeniu z glukozaminą zwiększa odporność stawów i kości na mikrourazy.Siedmiopalecznik błotny (COMARUM PALUSTRE, POTENTILLA PALUSTRIS, SABIELNIK BOŁOTNYJ)  działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. W medycynie ludowej jest wykorzystywany jako środek na obrzęki, zastój krwi i limfy w kończynach dolnych. Ma mocne działanie regenerujące na tkankę stawową przy czym pomaga w leczeniu schorzeń reumatycznych i podagry.

Wyciąg z czerwonej papryki zawiera karoten, witaminy: B, A, PP, mikro-i makroelementy, ma działanie rozgrzewające, poprawia mikrokrążenie.

Arnika posiada właściwości lecznicze tej rośliny są stosowane w medycynie od wielu wieków. Poprawia resorpcje skrzepów krwi w ścianach naczyń włosowatych oraz w miejscach urazów (krwiaki) oraz usprawnia krążenie krwi, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania opuchlizny i blizn.Producent: Elixir, Ukraina.

Pojemność: 75ml

01098
Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password