PODOLOGIC ACID Podologic Acid Żel złuszczający do stóp - FARMONA PROFESSIONAL

PODOLOGIC ACID Podologic Acid Żel złuszczający do stóp - FARMONA PROFESSIONAL

Indeks: 04804

56,70 zł
Ilość

Specjalistyczna linia podologiczna, której działanie zostało oparte o aktywność kwasów owocowych. Stężenie kwasów owocowych wynosi 44%. Produkt zapewnia wykonanie profesjonalnego pedicure i otrzymanie doskonałych rezultatów w bardzo krótkim czasie.

Preparat podologiczny, przeznaczony do silnie zrogowaciałej, zniszczonej skóry stóp ze skłonnością do powstawania modzeli i odcisków, do stosowania w trakcie zabiegów podologicznych. Silnie zmiękcza, złuszcza zrogowaciały naskórek, stymuluje odnowę i regenerację naskórka. Intensywnie wygładza, zmniejsza skłonność do nadmiernego rogowacenia i pękania naskórka.

EFEKTY:
Silne zmiękczenie, złuszczenie zrogowaciałego naskórka.
Stymulowanie odnowy i regeneracji skóry.
Intensywne wygładzenie.
Optymalne nawilżenie.
Regulowanie nadmiernego rogowacenia.

SPOSÓB UŻYCIA:
Stopy namoczyć w ciepłej wodzie. Osuszyć skórę, zabezpieczyć dłonie rękawiczkami. Kryjącą warstwę żelu nanieść na całą powierzchnię podeszwy stóp lub punktowo w miejsca silnego zrogowacenia. Owinąć stopy w folię i pozostawić na 5-10 minut w zależności od kondycji skóry. Czas aplikacji powinien być uzależniony od grubości zrogowaciałego naskórka. Następnie zetrzeć zgrubiałą skórę tarką do stóp lub frezarką usuwając jej nadmiar. Umyć dokładnie stopy.

UWAGA: produkt do użytku zewnętrznego. Używać tylko zgodnie z instrukcją. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się podrażnienia, pieczenia, świądu, zaczerwienienia. Produkt zawiera kwas salicylowy. Nie stosować na podrażnioną i uszkodzoną skórę, u dzieci, kobiet w ciąży, osób z niedokrwistością, zespołem Rey’a, uczulonych na salicylany, chorych na cukrzycę, grzybicę, egzemę. Chronić przed światłem i wysoką temperaturą. Przechowywać w oryginalnym kartoniku, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Pedi-Pro Acids Complex - kompleks kwasów owocowych (glikolowy, mlekowy, cytrynowy, jabłkowy, salicylowy). Dokładnie rozluźnia połączenia między korneocytami, jednocześnie regulując proces nadmiernego złuszczania i przesuszenia skóry/ Skutecznie zmiękcza nadmierne zrogowacenia, umożliwia szybkie i łatwe usuwanie zgrubiałej i szorstkiej skóry.

Pojemność: 75 ml

04804
Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password