Nowy Lavender Foot Care Skarpetki Eksfolujące - BIELENDA Zobacz większe

Lavender Foot Care Skarpetki Eksfolujące - BIELENDA

04338

Nowy produkt

14,00 zł

Więcej informacji

Co to jest?
Złuszczający zabieg do stóp SKARPETY EKSFOLIUJACE to prosty sposób na gładkie miękkie stopy bez uciążliwego ścierania, używania peelingów mechanicznych, środków ściernych czy frezarek w gabinetach kosmetycznych,
Jak działa?
W skuteczny sposób usuwa martwy, zgrubiały i zrogowaciały naskórek na stopach i piętach poprzez proces gruntownej eksfoliacji. Regeneruje i odnawia skóre stóp, poprawia jej wygląd.
Efekt?
Gładkie, miękkie i zadbane stopy już po jednym zabiegu. Efekt pojawia się po około 7-10 dniach od aplikacji i zależy od stanu skóry stóp i stopnia jej zrogowacenia Efekt zabiegu może utrzymywać się nawet do kilku tygodni.
Co zawiera?
Eksfoliujący mocznik i regenerujący olej z lawendy.
Dlaczego warto?
Zabieg jest skuteczny, wygodny w stosowaniu, działa juz od 1 aplikacji.
Jak stosować?
1. Na umyte i osuszone stopy należy nałożyć skarpety foliowe zawarte w zestawie.
2. Do każdej skarpety należy wlać zawartość saszetek: 1 saszetka 
3. Całość pozostawić na stopach na 60-90 minut - w zależności od kondycji stóp.
4. Zdjąć ostrożnie skarpety foliowe. Pozostałości płynu zmyć ze stóp ciepłą wodą. Skarpety foliowe wyrzucić.
UWAGA! Przez całość zabiegu zachować stopy w takiej pozycji, aby płyn się rie wylał. • Proces złuszczania naskórka powinien rozpocząć się po 3-7 dniach po zabiegu, a jego długość zależy od kondycji skóry przed zabiegiem. Proces złuszczania można przyspieszyć mocząc nogi w pozabiegowym okresie złuszczania przez ok. 20 min w ciepłej wodzie (raz do kilku razy - im częściej, tym szybciej nastąpi złuszczenie). W czasie zabiegu nie należy stosować żadnych dodatkowych środków złuszczających czy ściernych.
Pojemność: 2x20ml