Indeks: 04249
7,60 zł
6,46 zł
Oszczędzasz 15%
Brutto
Jestem naturalną, detoksykująco-kojącą maską do twarzy. Nadaję się do każdego rodzaju skóry, w szczególności mieszanej i tłustej, ale również do suchej, delikatnej i skłonnej do podrażnień. Powstałam na bazie naturalnej wegańskiej formuły.
P.S. Tak samo jak Ty, nie lubię SLS, PEG-ów, parabenów i olei mineralnych. Kocham za to zwierzęta, naturalne składy, dbam o środowisko, a do tego pochodzę z Polski!
JAK MNIE STOSOWAĆ?
Nałóż mnie na oczyszczoną skórę twarzy, omijając okolice oczu. Pozostaw na 10 minut, a następnie dokładnie zmyj letnią wodą.
- WEGAŃSKI SKŁAD Różowa glinka łagodzi podrażnienia, oczyszcza pory i absorbuje nadmiar sebum, detoksykuje, tonizuje, a przy tym koi i relaksuje. Biała Glinka delikatnie usuwa zanieczyszczenia, rozjaśnia. Ekstrakt z kwiatu hibiskusa ujędrnia i wygładza cerę. Ekstrakt z kwiatu lotosu nawilża i poprawia elastyczność skóry. Skrobia ryżowa absorbuje sebum oraz ogranicza przetłuszczanie się skóry. Kalamina koi, zmiękcza i działa przeciwzapalnie. Kwas mlekowy odblokowuje pory skóry i działa antybakteryjnie.
Pojemność: 40g