TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczny szampon wzmacniający włosy - FARMONA PROFESSIONAL

TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczny szampon wzmacniający włosy - FARMONA PROFESSIONAL

Indeks: 04811

36,80 zł
Ilość

Profesjonalny szampon wzmacniający włosy, opracowany z myślą o osobach, których włosy są bardzo osłabione, wolno rosną, mają tendencja do wypadania. Jego lekka formuła i bogaty skład powodują wyraźne wzmocnienie i intensywną regenerację włosów osłabionych. Głównym składnikiem szamponu jest Trichogen®, który nie tylko poprawia odrastanie włosów, ale także wpływa na bardziej intensywny i szybszy ich wzrost we wszystkich obszarach głowy.

Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry głowy i włosów. Polecany szczególnie do włosów osłabionych, rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania.

EFEKTY:
Wyraźne wzmocnienie i intensywna regeneracja włosów osłabionych.
Skuteczne zmniejszenie wypadania.
Pobudzenie wzrostu nowych włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:
Niewielką ilość szamponu nanieść na mokre włosy, wmasować do momentu pojawienia się piany, a następnie spłukać. Po umyciu rekomendujemy użycie specjalistycznej maski wzmacniającej włosy.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Trichogen - unikalny kompleks trichogeniczny. Składa się z wyselekcjonowanych synergicznych kompleksów botanicznych, biotechnologicznych i pochodzenia syntetycznego. Poprawia odrastanie włosów: wzrost jest bardziej intensywny i szybszy we wszystkich obszarach głowy.
  • Kofeina - naturalny ekstrakt pozyskiwany z roślin, takich jak kawa, herbata czy guarana. Pobudza ciało, umysł i włosy. Produkty z dodatkiem kofeiny aktywują czynniki wzrostu włosów i stymulują ich cebulki. Ma także dobry wpływ na kondycję samych włosów. Wzmacnia ich strukturę, wygładza i sprawia, że stają się one łatwiejsze do ułożenia.
  • Ekstrakt ze skrzypu

Pojemność: 250 ml

04811
Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password