TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczne ampułki wzmacniające do włosów osłabionych i wypadających - FARMONA PROFESSIONAL

TRYCHO TECHNOLOGY Specjalistyczne ampułki wzmacniające do włosów osłabionych i wypadających - FARMONA PROFESSIONAL

Indeks: 04813

72,50 zł
Ilość

Specjalistyczne ampułki wzmacniające do włosów osłabionych i wypadających są doskonałym uzupełnieniem całej linii TRYCHO TECHNOLOGY. Ich codzienne stosowanie lub wykorzystanie ich w zabiegu mezoterapii mikroigłowej powoduje zauważalne rezultaty. Połączenie składników aktywnych takich jak: Trichogen®, Witamina B3 oraz Biolin przeciwdziała wypadaniu i stymuluje porost włosów.

Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry głowy i włosów. Polecany szczególnie do włosów osłabionych, rzadkich, cienkich, wolno rosnących, z tendencją do wypadania.

EFEKTY:
Wyraźne wzmocnienie i intensywna regeneracja włosów osłabionych.
Skuteczne zmniejszenie wypadania.
Pobudzenie wzrostu nowych włosów.

SPOSÓB UŻYCIA:
Zawartość ampułki nanieść na skórę głowy i wykonać masaż. Nie spłukiwać. Stosować codziennie przez 21 dni. Dla podtrzymania efektów wskazana jest kuracja co 2 miesiące. Najlepsze efekty uzyskuje się po zastosowaniu specjalistycznego peelingu, szamponu i maski. Ampułki można również zastosować przy użyciu mezoterapii mikroigłowej.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Trichogen - unikalny kompleks trichogeniczny. Składa się z wyselekcjonowanych synergicznych kompleksów botanicznych, biotechnologicznych i pochodzenia syntetycznego. Poprawia odrastanie włosów: wzrost jest bardziej intensywny i szybszy we wszystkich obszarach głowy.
  • Witamina B3
  • Biolin

Pojemność: 10x5 ml

04813
Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password