Żel do prania Der Waschkönig C.G. Black

Żel do prania Black - DER WASCHKÖNIG C.G.

Indeks: TW-02924

18,70 zł
Brutto
Ilość

   


Żel do prania Black - Der Waschkönig C.G.

Niemiecki żel do prania tkanin ciemnych Der Waschkönig C.G. Black w opakowaniu 1,625 g. Jego skoncentrowana formuła sprawia, że opakowanie wystarcza nawet na 54 prania.

Der Waschkönig C.G. Black nie tylko usuwa uciążliwe plamy oraz zabrudzenia, ale także chroni tkaniny przed utratą koloru i sprawia, że dłużej wyglądają jak nowe.

Żel wnika w włókna, a zawarty w nim specjalny składnik ochronny pielęgnuje tkaninę, pozostawia ją miękką, przyjemną w dotyku oraz sprawia, że ciemne ubrania dłużej zachowują swój kolor.

Z łatwością rozpuszcza się w wodzie, nawet na krótkich programach prania, nie pozostawiając zacieków. Jest skuteczny już w temperaturze 20°C. Pozostawia na tkaninach delikatnych, przyjemny zapach.

Formuła, która została zastosowana w żelu sprawia, że włókna tkanin zostają wygładzone, co z kolei powoduje, że brud trudniej się na nich osadza, a powstające zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia. Der Waschkönig C.G. Black posiada środki, które chronią elementy pralek przed korozją i osadzaniem się kamienia.

Pojemność: 1,625 l 

TW-02924

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 12 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password