Żel do prania Der Waschkönig C.G. Sensitive

Żel do prania Sensitive - DER WASCHKÖNIG C.G.

Indeks: TW-02926

18,70 zł
Brutto
Ilość

  

Żel do prania Sensitive - Der Waschkönig C.G.

Oryginalny, niemiecki żel do prania Der Waschkönig C.G. Sensitive. Dzięki swojej gęstości oraz skoncentrowanej formule, opakowanie 1,625 L wystarcza nawet na 54 prania. Produkt został przetestowany dermatologicznie i jest sygnowany specjalnym certyfikatem. Doskonale sprawdza się w praniu ubranek dziecięcych oraz tkanin osób z wrażliwą skórą.
Kompozycja zapachowa została specjalnie dobrana dla wrażliwej skóry. Nie uczula, ani nie drażni skóry. Nie zawiera fosforanów i zeolitów (składniki, które są odpowiedzialne za uczulanie).

Dzięki konsystencji żelu, silnie skoncentrowany Der Waschkönig C.G. Sensitive łatwo rozpuszcza się w wodzie i łatwiej niż proszki wypłukuje z tkanin. Żel do prania Der Waschkönig C.G. efektywnie pierze tkaniny z uciążliwych zabrudzeń, nawet w niskich temperaturach, chroniąc je przed zniszczeniem – działa już w 20°C!

Zastosowana formuła sprawia, że włókna tkanin zostają wygładzone, co powoduje, że brud trudniej się na nich osadza, a powstałe zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia. Żel w swoim składzie posiada środki chroniące elementy pralek przed korozją i osadzaniem się kamienia.

Pojemność: 1,625 l 

TW-02926

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 12 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password