Nowy Orchid Strong – odżywka do storczyków - AGRECOL Zobacz większe

Orchid Strong – odżywka do storczyków - AGRECOL

03353

Nowy produkt

2,80 zł

Więcej informacji

Orchid Strong – odżywka do storczyków. Specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich gatunków storczyków.

Może być używana w uprawie storczyków z rodzajów: falenopsis (Phalenopsis), dendrobium (Dendrobium), cymbidium (Cymbidium), a także wielu wielu innych.

Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego.

Odżywka zapewnia odpowiednią sprężystość liści oraz ich soczysto zielone wybarwienie.

Odżywka do storczyków – Orchid strong to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Odzywki nie wymagają rozpuszczania w wodzie, jak tradycyjne nawozy.

Wystarczy je wbić w podłoże, a odżywka samoczynnie będzie uwalniać składniki odżywcze. Posiadają odpowiednio zbilansowane proporcje NPK (azotu, fosforu i potasu), delikatnie odżywiające storczyki.

Stosowanie odżywki co 4 tygodnie spowoduje, że storczyki będą intensywnie odżywione i wkrótce wypuszczą nowe pędy kwiatowe.

Warto wiedzieć, że prawidłowe odżywienie storczyków zapewnia im zdrowie na długie lata. Zadbane rośliny odwdzięczą się całą masą pąków kwiatowych, co z pewnością ucieszy nie jednego miłośnika storczyków.


Sposób stosowania

Odżywka do storczyków Orchid Strong została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać storczyki przez cały rok. Preparat stosować co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę. Proste stosowanie w trzech krokach:

  • Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia.
  • Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia.
  • Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni. Skuteczność odżywki nie jest zależna od czasu samoczynnego opróżnienia aplikatora.

Pojemność: 30 ml