platnosc

Dziękujemy, że wybrali Państwo nasz sklep internetowy! Oferujemy wygodną i szybką płatność elektroniczną za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Możliwa jest jedynie płatność z góry - nie wysyłamy za pobraniem. Prosimy mieć na uwadze, że towar możemy zarezerwować maksymalnie na 3 dni. Jeżeli po tym czasie zamówienie nie zostanie opłacone - anulujemy je.


Płatność elektroniczna za pośrednictwem serwisu płatności internetowych Przelewy24.pl. Serwis Przelewy24.pl umożliwia realizację płatności za pomocą szybkiego przelewu internetowego oraz przy użyciu karty płatniczej w systemie VISA i MASTER CARD. Decydując się na tę opcję płatności zostaniesz automatycznie przekierowany do systemu Przelewy24.pl.

Przelewy24


Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność.

Realizując płatności przy użyciu karty płatniczej należy podać wymagane informacje o karcie i posiadaczu karty oraz autoryzować transakcję kodem CVV lub CVC.

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.


Bezpłatna wysyłka obowiązuje przy zamówieniu na kwotę minimum 150 zł.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password