Krem ochronny z witaminą A - AVENA

Indeks: TW-06333

7,30 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 3

Krem ochronny z witaminą A - AVENA

Krem odżywczo – nawilżający przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji normalnej, suchej i podrażnionej skóry. Nawilża i chroni skórę przed nadmierną utratą wody, łagodzi napięcie i suchość skóry. Naturalny olejek lawendowy działa na skórę odmładzająco i wygładzająco. Bogactwo składników zawartych w naturalnym olejku lawendowym regeneruje i nawilża skórę. Olejek lawendowy wykazuje na skórę działanie antybakteryjne i łagodzące. Witamina A zmniejsza przebarwienia i skutecznie regeneruje skórę.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • Witamina A odgrywa w organizmie wiele kluczowych ról i jest niezbędna, jeśli chodzi o zdrowie skóry. Bierze udział w produkcji nowych komórek, przez to odmładza, wygładza i regeneruje. Witamina A to zbiorcza nazwa całej rodziny związków chemicznych z rodziny retinoidów, które znane są ze zmniejszenia drobnych linii i zmarszczek, zwalczania oznak uszkodzenia skóry przez promieniowanie UV tj. przebarwienia i plamy słoneczne. Palimitynian retinolu (forma estrowa witaminy A) reguluje proces złuszczania, przyśpiesza proces odnowy naskórka poprzez stymulację fibroblastów, hamuje nadmierną keratynizację, zmniejsza łojotok, przywraca skórze blask.

Lawendowy olejek eteryczny zawiera bogactwo substancji czynnych garbniki, kumaryny, fitosterole, składniki mineralne, kwasy fenolowe, flawonoidy. Naturalny olejek z lawendy działa na skórę odmładzająco, antybakterynie i wygładzająco. W aromaterapii stosowany jest ze względu na jego właściwości uspokajające i poprawiające nastrój przy napięciu nerwowym

WŁAŚCIWOŚCI:

  • łagodzi napięcie i suchość skóry
  • zmniejsza podrażnienia i regeneruje skórę
  • nawilża i odżywia

PRZEZNACZENIE:

  • pielęgnacja skóry twarzy i ciała

Efekt: łagodzenie podrażnień, nawilżenie oraz odżywienie skóry.

Typ: normalna, sucha i wrażliwa skóra.

SPOSÓB UŻYCIA:

Nanieść cienką warstwę kremu na skórę ciała, rąk i twarzy. Stosować w zależności od potrzeb, kilka razy dziennie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Nie stosować po upływie terminu ważności. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w temperaturze do 25 stopni C, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Składniki/Ingredients: Petrolatum, Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Glyceryl Stearate, Retinyl Palmitate, Aroma (Lavandula Angustifolia Herb Oil), Linalool.

Pojemność: 30g

TW-06333
3 Przedmioty

Producent Laboratorium Farmaceutyczne Avena Sp. z o.o. ul. Leśna 42 86-031 Osielsko Poland michal.bagazinski@avena.com.pl 52 324 12 12

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password