Peeling enzymatyczny papaina z hibiskusem- Herbal Care
Peeling enzymatyczny z papainą i hibiskusem to wyjątkowy produkt, który kompleksowo dba o każdy rodzaj skóry, oferując jej głębokie oczyszczenie i odświeżenie. Dzięki zawartości papainy, enzymu pochodzącego z owoców papai, peeling skutecznie zmiękcza naskórek, ułatwiając usuwanie martwych komórek skóry. To sprawia, że skóra staje się gładka, miękka i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Niacynamid, znany ze swoich właściwości rozjaśniających i wyrównujących koloryt skóry, świetnie działa na poprawę jej wyglądu, zmniejszając widoczność przebarwień i blizn. Ekstrakt z hibiskusa przyspiesza regenerację skóry, dodając jej elastyczności i świeżości, a bromelaina działa na zmniejszenie widoczności przebarwień, rozjaśniając cerę i przywracając jej naturalny blask. Dzięki regularnemu stosowaniu, skóra staje się głęboko oczyszczona, wygładzona i nawilżona, a pory są mniej widoczne. Produkt wegański, w 95% oparty na składnikach naturalnych, jest bezpieczny i łagodny, a jego stosowanie sprawia, że skóra odzyskuje równowagę, nawilżenie i blask.
Pojemność: 7 g
Obszar: twarz
Działanie: skóra skutecznie oczyszczona, promienny i zdrowy wygląd, cera wygładzona i nawilżona
Sposób użycia
Nałóż na oczyszczona twarz, omijając okolice oczu. Pozostaw na 5-10 minut, rozmasuj okrężnymi ruchami i spłucz letnia woda. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.
Składniki aktywne
Papaina: znakomicie zmiękcza naskórek
Niacyniamid: świetnie wyrównuje koloryt
Ekstrakt z hibiskusa: przyspiesza regenerację
Bromelaina:zmniejsza widoczność przebarwień
Witamina E, , sok z aloesu
Skład: Aqua (Water), Glycerin, Niacinamide, Dicaprylyl Ether, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Papain, Bromelain, Glucose, Carbomer, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance), Hexamethylindanopyran, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes.
Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:
Tylko do użytku zewnętrznego.
Testowany dermatologicznie.
Producent Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA sp. z o.o. ul. Jugowicka 10 30-443 Kraków Poland biuro@farmona.pl 122527000
Osoba odpowiedzialna Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA sp. z o.o. ul. Jugowicka 10 30-443 Kraków Poland biuro@farmona.pl 122527000
Może ci się spodobać również