• Nowy

ACNEX EMULSJA MYJĄCA 140ml - FARMINA

Indeks: TW-05449

14,90 zł
Brutto
Ilość

ACNEX emulsja myjąca do skóry trądzikowej - FARMINA

Emulsja jest sprawdzonym środkiem oczyszczającym z komponentą antybakteryjną do codziennej pielęgnacji cery trądzikowej. Odpowiednia do stosowania także na inne części ciała dotknięte trądzikiem (plecy, klatka piersiowa).

Dzięki specjalnie dobranym składnikom emulsja dokładnie oczyszcza skórę nie powodując podrażnień i przesuszenia. Dodatek oryginalnego australijskiego olejku z drzewa herbacianego ogranicza rozprzestrzenianie się drobnoustrojów.

Preparat nie zawiera alkoholu, sztucznych barwników i środków zapachowych. 

DZIAŁANIE:

Głównym składnikiem aktywnym emulsji jest oryginalny australijski olejek z drzewa herbacianego o działaniu przeciwbakteryjnym i lagodzącym. Olejek dobrze rozpuszcza się w naturalnych lipidach naskórka, dzięki czemu dociera w głąb skóry i zmniejsza wydzielanie sebum w miejscu jego powstania. 

EFEKT:

Emulsja dogłębnie oczyszcza i odświeża skórę, zapobiega powstawaniu zaskórników typu otwartego i zamkniętego oraz przywraca naturalny koloryt zdrowej cery. Skóra staje się gładka, odświeżona i matowa.

SPOSÓB UŻYCIA:

Skórę dokładnie zwilżyć letnią wodą i delikatnie umyć pre- paratem. Następnie spłukać i osuszyć unikając pocierania. Czynność powtarzać w zależności od potrzeb 1-2 razy dziennie.

Najlepsze efekty można osiągnąć stosując razem z innymi produktami z serii Acnex™ (dostępnymi na naszych aukcjach).

SKŁADNIKI AKTYWNE:

Oryginalny australijski olejek z drzewa herbacianego.

Tylko do użytku zewnętrznego. Przechowywać w temperaturze do 25°C.

Pojemność: 140 ml

TW-05449
Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password