Płyn do mycia łazienek - CLINEX W3 Multi

Indeks: TW-00597

24,90 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 22

Płyn do mycia łazienek - Clinex W3 Multi

Wydajny, szybko działający produkt o doskonałych właściwościach czyszczących, przeznaczony do codziennej pielęgnacji i doczyszczania urządzeń sanitarnych. Dzięki aktywnym substancjom powierzchniowo czynnym oraz wygodnemu aplikatorowi, środek łatwo penetruje trudno dostępne miejsca. Doskonale sprawdza się w czyszczeniu fug.

Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny

ZASTOSOWANIE:

Do mycia: posadzek, glazury podłogowej i ściennej, wanien, muszli, pisuarów, brodzików, umywalek, itp.

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć. Preparat nanieść na zabrudzoną powierzchnię, odczekać około 1 minuty, a następnie dokładnie spłukać wodą. W zależności od stopnia
zabrudzenia czyszczonej powierzchni stosować odpowiednie rozcieńczenie z wodą. Mycie powierzchni zmywalnych od 50-300 ml/ 10 L wody. Umiarkowane zabrudzenia od 300 ml/ 1 L wody.

W przypadku silnych zabrudzeń stosować preparat bez rozcieńczenia. Nie stosować na kamieniach naturalnych zawierających wapień jak np. trawertyn, wapień muszlowy. Nie stosować na aluminium, powierzchniach lakierowanych oraz szkle akrylowym. Nie stosować na materiałach o uszkodzonej nawierzchni emaliowanej lub pokrytej chromem. Przed zastosowaniem na tworzywie sztucznym i armaturze należy zapoznać się ze wskazówkami producenta. Przed pierwszym użyciem produktu, zaleca się sprawdzenie jego działania w mało widocznym miejscu.

Pojemność: 1L

TW-00597
22 Przedmioty

Pobierz

W3 Multi - CLINEX

Karta użytkowania produktu

Pobierz (207.25KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password