Magiczna gąbka z warstwą ochronną 4 szt - SMART CLEAN

Indeks: TW-05653

8,00 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 19

Magiczna gąbka z warstwą ochronną 4 szt - SMART CLEAN

Gąbkę wystarczy zwilżyć wodą i rozpocząć czyszczenie zabrudzonej powierzchni, a efekty widoczne będą już po chwili. To produkt, który w rewolucyjny sposób pozwala na pozbycie się zabrudzeń z trudnych powierzchni. Kolorowa warstwa ochronna scala gąbkę zapobiegając jej rozpadowi w trakcie czyszczenia oraz chroni dłonie i paznokcie dzięki temu nie musisz używać specjalnych rękawic ochronnych. Ta niewielka gąbka nadaje się do sprzątania praktycznie wszystkich powierzchni. Idealnie usuwa osad z wanny, prysznica, kranów i zlewów, usuwa zabrudzenia ze ścian, czyści zewnętrzną stronę parapetów z przyschniętych liści, kurzu i brudu, czyści mikrofalówki, piekarniki, lodówki, usuwa sadzę z drzwi i ścian kominkowych, usuwa osad po kawie i herbacie, czyści płytki i fugi, usuwa kredki ze ścian, usuwa trwały marker i atrament praktycznie z większości powierzchni, usuwa plamy ze skórzanych siedzeń, torebek itp., czyści podeszwy butów. I wiele, wiele więcej. Gąbka nie nadaje się do czyszczenia powierzchni lakierowanych, występuje ryzyko zdarcia lakieru.

SPOSÓB UŻYCIA:

Gąbkę wystarczy delikatnie zwilżyć zimną wodą ( bez użycia detergentów! ), wyciśnij nadmiar wody, delikatnie pocieraj gąbką wybraną przez siebie zabrudzoną powierzchnię do momentu, aż plama zostanie usunięta.

SKŁAD:

100% melamina, to jedna z najwyższych gęstości na rynku, co pozwala na skuteczniejsze oraz bardziej wydajne czyszczenie.

W opakowaniu znajdują się 4 gąbki.

TW-05653
19 Przedmioty

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password