Aktywna maseczka ze śluzem ślimaka - SEKRETNE SPA
Aktywna maseczka do pielęgnacji skóry twarzy i szyi, o lekkiej kremowej konsystencji. Wzbogacona m.in. o śluz ze ślimaka, olej jojoba, niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, NMF oraz kolagen z elastyną. Pielęgnuje, wygładza, intensywnie nawilża skórę oraz wspomaga jej regenerację. Regularnie stosowana działa napinająco na skórę twarzy, zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek. Poprawia
koloryt oraz kondycję skóry, staje się ona świeża i bardziej promienna. Pozostawia uczucie gładkości, miękkości.
Formuła została wzbogacona o:
- śluz ze ślimaka,
- olej jojoba,
- oliwa z oliwek,
- kolagen z elastyną,
- niskocząsteczkowy kwas hialuronowy,
- hydromanil™,
- NMF,
- masło shea,
- kompleks ekstraktów z: morwy, kwiatu czarnego bzu, tarczycy bajkalskiej, ogórka, mącznicy i lukrecji.
Pozyskiwanie śluzu ze ślimaka odbywa się okresowo i stosowane są tylko humanitarne metody. W trakcie tego procesu nie ginie żaden ślimak. Po zebraniu śluzu ślimaki wracają całe i zdrowe na farmę, gdzie żyją w warunkach naturalnych.
SPOSÓB UŻYCIA
Niewielką ilość maseczki nanieść na oczyszczoną, suchą oraz nieuszkodzoną skórę twarzy i szyi. Pozostawić do wchłonięcia. Nadmiar
maseczki wklepać lub usunąć wacikiem. Stosować na dzień lub na noc, 2-3 razy w tygodniu. Unikać kontaktu z oczami i ustami.
UWAGA!
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jakikolwiek składnik produktu oraz w ostrych stanach zapalnych wymagających leczenia farmakologicznego. W przypadku dostania się do oka natychmiast wypłukać je obficie czystą wodą. Zaprzestać używania produktu, jeśli wystąpi podrażnienie. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować u dzieci, przechowywać poza ich zasięgiem.
Pojemność: 50 ml
Producent Wioletta Mleczek BIO-LIFE COSMETICS ul. Kraszewskiego 1 33-380 Krynica-Zdrój Poland info@bio-life.com.pl 48 185 427 889
Może ci się spodobać również