SPODNIE TERMOAKTYWNE DRY UNISEX

SPODNIE TERMOAKTYWNE DRY UNISEX - WISSER roz. M

Indeks: TW-00030

63,00 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 1

SPODNIE TERMOAKTYWNE DRY UNISEX - WISSER roz. M

Najwyższa jakość, najlepsze materiały, zaawansowana technologia oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal pozwoliły na udany debiut WISSER'a w Polsce. Doświadczeni sportowcy, którzy brali udział w procesie technologicznym oraz produkcyjnym odzieży mówią jednym głosem: "WISSER to najlepszy wybór dla każdego, niezależni od płci czy wieku!". Spośród całej kolekcji, mają Państwo do wyboru odzież przeznaczoną dla mężczyzn, kobiet, dzieci, a także odmianę DRY UNISEX, która dopasowuje się do naszego ciała niezależnie od płci.

WISSER to gwarancja najwyższej jakości: włókna syntetyczne które wchodzą w skład odzieży, charakteryzują się najwyższymi współczynnikami odprowadzania wilgoci na zewnątrz, utrzymywaniem stałej ciepłoty ciała (THERMO). Ponadto, odzież zachowuje swoją lekkość i elastyczność niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasi najbardziej doświadczeni projektanci zwrócili uwagę, aby każdy produkt WISSER'a swoim krojem uwzględniał anatomię ludzkiego ciała oraz rozkład stref podwyższonej potliwości i emisji ciepła.

Dzięki tym wszystkim czynnikom - odzież doskonale przylega do ciała, jest wytrzymała, a przy tym nie ogranicza naszych ruchów.
Komplet odzieży nie przyjmuje wilgoci i wyprowadza pot na zewnątrz. Gwarantuje to optymalną termoregulację organizmu naszej pociechy. Jest lekka i elastyczna, niezależnie od warunków, w jakich z niej korzystamy. 

Ponadto nie uczula oraz nie podrażnia skóry dziecka, co jest ważne przy dłuższym używaniu (np. na stoku narciarskim). Na włóknach stosowanych w bieliźnie THERMO nie rozwijają się grzyby ani bakterie.Komplet doskonale przylega do ciała, jest wytrzymały i nie ogranicza ruchu. Krój odzieży WISSER uwzględnia 
anatomię ludzkiego ciała oraz rozkład stref podwyższonej potliwości i emisji ciepła.

Spodnie termoaktywne DRY unisex WISSER

  • Odzież zapewnia doskonałe odprowadzanie potu, jest oddychająca i szybkoschnąca, nie elektryzuje się.
  • Spodnie są przyjemne w dotyku, ciepłe, elastyczne, antyalergiczne i łatwe w konserwacji. Strefy o podwyższonym stopniu wentylacji zapewniają szybki przepływ powietrza przy skórze.
  • Odzież DRY doskonale się do stosowania w niskich temperaturach jako warstwa wewnętrzna ubioru.

Bieliznę możemy podzielić na strefy oraz ściągacze:

  •  strefa pocieniona:  po bokach i na biodrach,  udach, wstawki pod kolanami i na tyle, na kolanach i łydkach
  • ściagącze: ściągacz o szerokości 35 mm w wykończeniu talii, ściągacz o szerokości 30 mm w wykończeniu dołu nogawek.

Skład bielizny:

- 75% polyamide

- 25% polyester

TW-00030
1 Przedmiot

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password