Ekologiczny preparat do mycia podłóg Green Floor - CLINEX

Indeks: TW-05631

21,50 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 7

Ekologiczny preparat do mycia podłóg Green Floor - CLINEX

Ekologiczny, skoncentrowany, bardzo skuteczny i wydajny preparat przeznaczony do codziennej pielęgnacji wszelkich wodoodpornych podłóg takich jak: posadzki ceramiczne, PCV, linoleum, marmur, kauczuk, klinkier, terakota, gres, panele oraz drewno lakierowane. Preparat jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Szybko odparowuje, nie pozostawia smug oraz zacieków. Opóźnia proces osadzania się brudu. Mytym powierzchniom nadaje delikatny połysk, pozostawiając długo utrzymujący się przyjemny zapach. Preparat posiada certyfikat EU Ecolabel. Właściwe dozowanie i najniższa zalecana temperatura sprzyja mniejszemu zużyciu wody i energii oraz mniejszemu zanieczyszczeniu wody.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni dobrać odpowiednie rozcieńczenie preparatu od 50 – 200 ml/10 L. Zabrudzenia normalne 50 ml/10 L, zabrudzenia ciężkie do 200 ml/10L. Przygotowanym roztworem przemyć powierzchnię za pomocą mopa lub ścierki.

Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie ma wpływu na jego jakość oraz własności myjące.

Pojemność: 1 L

TW-05631
7 Przedmioty

Pobierz

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 7 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password