Uniwersalny płyn do mycia podłóg - CLINEX Floral Blush

Indeks: TW-00753

16,90 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 22

Uniwersalny płyn do mycia podłóg - Clinex Floral Blush

Uniwersalny płyn do mycia podłóg o kwiatowo-owocowym zapachu.

Clinex Floral to uniwersalny, skoncentrowany płyn do mycia podłóg.  Szybko odparowuje, nie pozostawiając smug i zacieków. Zabezpiecza powierzchnię oraz opóźnia proces odkładania się brudu. Umytym powierzchniom nadaje delikatny połysk. Regularne stosowanie preparatu ułatwia proces kolejnego mycia.
Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez PZH.

ZAPACH

Clinex Floral Blush to delikatna kompozycja kwiatowa z odrobiną wyczuwalnych nut owocowych. Zapach przywodzący na myśl wiosenny spacer po łące pełnej kwiatów. Pozostawia długo utrzymujący się, przyjemny zapach.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

  • Niezwykle wydajny – płyn skutecznie myje różnego rodzaju powierzchnie, skoncentrowana formuła pozwala na dłuższe i ekonomiczne stosowanie.
  • Nie pozostawia smug i zacieków – pozostawiając na powierzchni delikatny połysk, który sprawia, że podłoga wygląda na świeżo umytą przez długi czas.
  • Opóźnia proces osadzania się brudu – dzięki czemu skracasz czas i energię kolejnego mycia.
  • Nie wymaga spłukiwania – produkt nie nawarstwia się na czyszczonych powierzchniach, przez co podłoga się nie klei i pozostaje dłużej czysta.
  • Uniwersalność – produkt jest bezpieczny i zalecany jest do różnego rodzaju powierzchni (m.in.: podłogi drewniane, panele, podłogi kamienne, PCV)
  • Posiada atest PZH (świadectwo Jakości Zdrowotnej), który gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania, nie zagrażając życiu i bezpieczeństwu człowieka.
  • Delikatny zapach – produkt występuje w kilku wariantach zapachowych, nie jest drażniący podczas stosowania i pozostawia efekt świeżości.
  • Bezpieczny dla użytkowników i środowiska – produkt wpisuje się na listę tych, które chronią środowisko i są bezpieczne dla użytkowników poprzez brak zawartości substancji szkodliwych w swojej formule.


Clinex Floral to uniwersalny płyn do codziennego mycia różnych powierzchni, m.in.::

Drewno lakierowane, Glazura, Granit, Kamień betonowy, Kauczuk, Klinkier i terakota, Linoleum, Marmur, PCV, Piaskowiec, Płytki ceramiczne, Posadzka laminowana, Podłogi żywiczne, Podłogi sportowe, Stal nierdzewna.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząsnąć. W zależności od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni dobrać odpowiednie stężenie preparatu. Zaleca się stosować rozcieńczenia w przedziale 50- 200 ml /10 L wody.

Pojemność: 1L

TW-00753
22 Przedmioty

Pobierz

Floral Blush - CLINEX

Karta użytkowania produktu

Pobierz (212.55KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password