Mleczko pszczele „ROYAL” w kapsułkach - suplement diety - BARTPOL

Indeks: TW-05716

27,90 zł
Brutto
Ilość

Mleczko pszczele „ROYAL” w kapsułkach - suplement diety - BARTPOL

Działanie:

  • reguluje aktywność hormonalną (ID 1837),
  • łagodzi objawy menopauzy (ID 1837),
  • wspomaga odbudowę naturalnej odporności organizmu (ID 1838)

UWAGA:

Osoby uczulone na produkty pszczele nie powinny stosować.

DAWKOWANI:

1-2 razy dziennie po 1 kapsułce między posiłkami. Stosować od 2 tygodni do 3 miesięcy. Po dwutygodniowej przerwie - kurację można powtórzyć.

Należy przechowywać w temperaturze 2-25°C w sposób niedostępny dla małych dzieci.Nie należy stosować jako substytut zróżnicowanej diety.Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka.

Zawartość: 30 kapsułek

Jak powstaje mleczko pszczele?

W rodzinie pszczelej mleczko pszczele jest produkowane przez młode 3-9-dniowe pszczoły robotnice zwane karmicielkami. Mleczko pszczele służy do karmienia larw pszczelich w pierwszych 3 dniach ich życia oraz królowej matki, która jest nim karmiona przez całe swoje życie, dzięki czemu wyróżnia się wzrostem, niezwykłą płodnością oraz długim, kilkuletnim życiem, podczas gdy robotnice żyją tylko od kilkunastu dni do kilku tygodni. W mleczku pszczelim występują: białka i aminokwasy, kwasy organiczne, witaminy oraz hormony, takie jak: acetylocholina, estradiol, progesteron i testosteron. Zawiera również całą gamę biopierwiastków między innymi: potas, wapń, sód, magnez, cynk, żelazo, miedź, glin i mangan.

TW-05716

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password