Indeks: TW-03429
Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 24,00 zł -10%
Żel do kąpieli i pod prysznic - UZDROWISKO RABKA
Żel pod prysznic i do kąpieli na bazie rabczańskiej solanki 250ml przeznaczony do kąpieli i pod prysznic. Doskonale się pieni i oczyszcza ciało z naturalnych zanieczyszczeń. Pielęgnuje skórę, pozostawia ją delikatną oraz miękką w dotyku. Odświeża naskórek, pozostawia przyjemne uczucie czystości i świeżości.
Formuła została wzbogacona:
- Ekstrakt z kombu
- Ekstrakt z morszczynu
- Ekstrakt z wakame
Sposób użycia:
Żel można zastosować zarówno pod prysznic jak i do kąpieli. Niewielką ilość nanieść na zwilżoną skórę, spienić lub wlać do wanny pod strumień wody. Następnie dokładnie spłukać skórę bieżącą wodą. Czas kąpieli ok. 10-20 minut, w temperaturze ok. 36-40°C. Unikać kontaktu z oczami i ustami.
Uwaga!
Nie stosować na podrażnioną, uszkodzoną skórę oraz w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu. W przypadku dostania się produktu do oczu natychmiast wypłukać je dużą ilością czystej wody. Nie stosować u dzieci, przechowywać poza ich zasięgiem. Nie stosować na skórę twarzy, produkt nie do spożycia.
Skład: AQUA, AMMONIUM LAURYL SULFATE/BENZOIC ACID/CITRIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE/SODIUM BENZOATE, GLYCERIN, PROPANEDIOL, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, COCO-GLUCOSIDE/DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL/UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, SACCHARINA JAPONICA EXTRACT, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, POLYSORBATE 80, PHENOXYETHANOL/ETHYLHEXYLGLYCERIN, DISODIUM EDTA, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL.
Produkt przechowywać w pomieszczeniu suchym oraz w temperaturze nie niższej niż +10°C i nie wyższej niż +25°C.
Pojemność: 250 ml
Cookies