Odkryj Wygodę i Szybkość Dostaw w Skoczku Zielonym

W SkoczekZielony zawsze stawiamy na szybkość i wygodę dostaw. Dowiedz się więcej o naszych opcjach dostawy, które dostosowane są do Twoich potrzeb, od paczkomatów InPost po odbiór osobisty. Oferujemy różnorodne metody, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Bez względu na wybraną formę, możesz liczyć na szybką wysyłkę i bezpieczeństwo przesyłek.

Odkryj Wygodę i Szybkość Dostaw w Skoczku Zielonym

Szybka wysyłka 

Każde zamówienie jest dla nas bardzo ważne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu z Was czas dostawy ma ogromne znaczenie. Dlatego przykładamy ogromną uwagę do tego, aby produkty docierały do Was jak najszybciej. Od momentu gdy złożycie zamówienie, my realizujemy wysyłkę w tym samym, a najpóźniej następnym dniu. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, o sobie, że świadczymy szybką wysyłkę. 

Skoczek Zielony – formy dostawy 

Sklep Skoczek Zielony oferuje Wam kilka form dostawy. Możecie skorzystać z paczkomatów Inpost, kuriera Poczty Polskiej albo zamówienie odebrać samodzielnie. Pozwala to Wam na wybór transportu, który będzie najwygodniejszy. Zależnie od wyboru, koszt dostawy może się nieco od siebie różnić. Niezależnie od formy wysyłki, czas realizacji pozostaje podobny. Oczywiście każde zamówienie możecie śledzić samodzielnie. 

Zalety różnych form dostaw 

Współpraca z wieloma spedytorami pozwoliła nam na poznanie ich głównych zalet.  

Na pewno jednym z szybszych, a na pewno bez kosztownych rozwiązań jest odbiór osobisty w jednym z 4 sklepów Skoczek Zielony, na terenie Lublina. Są to punkty opisane pod TYM ADRESEM. Zamówienie możecie odbierać po naszym potwierdzeniu, że jest gotowe, w godzinach otwarcia lokalu.  

Kolejną metodą jest dostawa poprzez Pocztę Polską. To wygodne rozwiązanie dla osób, które w ciągu dnia pracują, odpoczywają w domu lub pochodzą z mniejszych miejscowości lub wsi. A w razie nieobecności, zakupione produkty można odebrać w najbliższej placówce pocztowej.  

Jedną z popularniejszych i najczęściej wybieranych form wysyłkowych są paczkomaty Inpost. Nie ma w tym nic dziwnego, obecnie paczkomat dostępny jest praktycznie na każdym osiedlu w większych i mniejszych miastach. Coraz częściej widoczne są również na wsiach. Ich zaletą jest to, że swoją przesyłkę możecie odebrać w zasadzie, o dowolnej porze, w ciągu 48h od umieszczenia jej w skrytce przez kuriera.  

Bezpieczeństwo wysyłek 

Skoczek Zielony - Dostawa na jutro 

To kiedy nadamy przesyłkę w dużej mierze, tak naprawdę zależy od Was. Wysyłkę zamówień tego samego dnia, jesteśmy w stanie zrealizować do godziny 13. Zatem jeśli Wasze zamówienie zostanie do nas przesłane przed tą godziną, istnieje duża szansa, że towar otrzymacie już nazajutrz. Każdorazowo będziecie informowani o aktualnym statusie przesyłki. New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password