Płyn do mycia grilli i piekarników - CLINEX Grill 1L

Indeks: TW-01566

27,40 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 6

Płyn do mycia grilli i piekarników - Clinex Grill 1L

Profesjonalny środek do czyszczenia  grilla i piekarnika o bardzo silnym działaniu do samoczynnego usuwania zapieczonego tłuszczu, przypaleń oraz zadymień. Niezastąpiony preparat w profesjonalnej gastronomii.

Clinex Grill  doskonale nadaje się do usuwania tłustych, spieczonych zabrudzeń z różnego rodzaju powierzchni i przedmiotów. Idealnie rozpuszcza i usuwa nawet najbardziej zapieczone resztki potraw. Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez PZH.

Właściwości produktu:

  • Mocno skoncentrowana formuła – przeznaczona do usuwania zapieczonego tłuszczu, przypaleń oraz zadymień, bez konieczności uciążliwego szorowania powierzchni. Zaoszczędza czas i energię.
  • Preparat o bardzo silnym działaniu – wysokie pH (zasadowe) produktu pozwala na ekstremalnie skuteczne usuwanie zabrudzeń tłustych i organicznych (np. wosk, sadza, białko, parafina, zapieczone tłuszcze) –
  • Precyzja – Specjalny atomizer do równomiernego rozpryskiwania preparatu w postaci aktywnej piany , pozwala użyć produkt dokładnie w miejscu, w którym potrzebujesz, bez pryskania na inne niepożądane powierzchnie. Dodatkową zaletą aktywnej piany, jest to, że  utrzymuje się dłużej na zaaplikowanym obszarze, dzięki czemu preparat wnika dogłębnie w zabrudzenie i umożliwia jego szybsze usunięcie.

Obszary zastosowania:

Produkt dedykowany w szczególności do czyszczenia:

Grilli, piekarników konwekcyjnych piekarników, rożna, rusztów, płyt grzewczych, kuchenek gazowych, patelni, komór wędzarniczych, szyb kominkowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Stosować zawsze na zimnych piekarnikach i rusztach. Przed użyciem wstrząsnąć. Nanieść równomiernie na czyszczoną powierzchnię nie rozcieńczony preparat. Pozostawić na około 1 minutę do rozpuszczenia zabrudzeń, następnie czyszczoną powierzchnię należy spłukać dokładnie wodą. Po użyciu osuszyć dyszę spryskiwacza ręcznikiem papierowym.  

Pojemność: 1L

 

TW-01566
6 Przedmioty

Pobierz

Grill - Clinex

Karta użytkowania produktu

Pobierz (208.27KB)

Grill - Clinex

Karta charakterystyki

Pobierz (138.6KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password