Odkamieniacz - CLINEX DESTONER

Indeks: TW-01947

42,50 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 9

Odkamieniacz - CLINEX DESTONER

Skoncentrowany środek o działaniu odkamieniającym do urządzeń gastronomicznych i elementów odpornych na działanie kwasów. Odkamieniacz wydłuża żywotność urządzeń oraz pomaga zachować ich pełną funkcjonalność.  Jednocześnie nabłyszcza myte powierzchnie, nie powodując ich uszkodzenia.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

  • Skutecznie usuwa kamień i rdzę – niwelując tym samym negatywne skutki ich powstawania, takie jak: zmniejszenie przewodzenia ciepła, w wraz ze wzrostem kamienia zwiększają się również koszty zużycia energii, co w ostateczności może prowadzić do zniszczenia urządzenia lub powierzchni.
  • Działa w niskich stężeniach – dzięki czemu preparat jest wydajny i wystarcza na długo.
  • Nie uszkadza powierzchni – zawarte w preparacie składniki nie powodują uszkodzenia metalowych grzałek.
  • Wydłuża żywotność urządzeń – a regularnie odkamieniane powierzchnie po prostu pracują lepiej i ergonomiczniej.
  • Delikatnie nabłyszcza powierzchnie – zachowując efekt nowości urządzenia oraz powierzchni na dłużej, sprawiając, że praca staje się przyjemniejsza.
  • Posiada neutralny zapach – dzięki czemu nie ma ryzyka przechodzenia zapachów podczas używania świeżo umytych urządzeń.

OBSZARY ZASTOSOWANIA:

Preparat do usuwania kamienia wodnego z urządzeń gastronomicznych takich jak:

Czajniki, grzałki elektryczne, ekspresy do kawy, zlewy, brodziki

Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń jako środek zapobiegający osadzaniu się kamienia.

Do nieodkamienia różnych powierzchni:

Niklowanych, chromowanych, stalowych, miedzianych itp.

SPOSÓB UŻYCIA:

Urządzenie napełnić roztworem preparatu o stężeniu średnio 30-200 ml / 1 L wody.W zależności od stopnia zakamienienia powierzchni, czas reakcji to 15-30 minut Wylewamy roztwór, a następnie płuczemy urządzenie czystą wodą. W razie potrzeby, czynność powtórzyć. W przypadku mniejszych urządzeń, bezpośrednio nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, chwilę odczekać, a następnie dokładnie spłukać wodą. Przy bardzo dużych osadach należy użyć preparatu nierozcieńczonego. W przypadku użycia w zmywarkach, stężenie 30-200 ml ml/1L wody. Zaleca się dokonanie trzech cykli mycia ze środkiem odkamieniającym, następnie przepłukać urządzenie.

Dodatkowe informacje:

Urządzenie po odkamienianiu należy dokładnie wypłukać wodą

Produkt do użytku profesjonalnego. Szczególnie polecany do utrzymania nienagannej czystości oraz do usuwania kamienia wodnego z urządzeń gastronomicznych (czajniki, grzałki elektryczne, ekspresy do kawy, zlewy, brodziki) jak również różnego rodzaju powierzchni. Preparat zalecany jest do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń jako środek zapobiegający osadzaniu się kamienia.


Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe na skutek użycia produktu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.

Pojemność: 1L

TW-01947
9 Przedmioty

Pobierz

Destoner - Clinex

Karta użytkowania produktu

Pobierz (224.88KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password