• -10%

Dezodorant do stóp KONTROLA ZAPACHU - BEAUTY FORMUALS

Indeks: TW-06300

11,90 zł
10,71 zł Oszczędzasz 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 11,90 zł -10%

Ilość Dostępna ilość produktu: 6

Dezodorant do stóp KONTROLA ZAPACHU - BEAUTY FORMUALS,

Został specjalnie opracowany, aby chronić stopy przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Ze specjalną kombinacją składników o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybicznym, aby kontrolować i niwelować nieprzyjemny zapach przez bakterie i grzyby. Jego działanie dezodoryzujące utrzymuje świeżość stóp przez cały dzień. Aby uzyskać maksymalne korzyści, używaj codziennie w razie potrzeby. Szybko działający i szybko schnący.

SPOSÓB UŻYCIA

Dobrze wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Trzymaj pojemnik 15cm od stóp, rozpylając równomiernie na wierzchu stóp, między palcami i na podeszwach.

NIEBEZPIECZEŃSTWO:

Pojemnik pod ciśnieniem: może wybuchnąć po podgrzaniu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przekłuwać anie nie spalać nawet po użyciu. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Trzymać z dala od dzieci. Nie rozpylać w oczy, twarz, bolesną lub popękaną skórą. Przestać używać, jeśli wystąpi podrażnienie. Nie wdychać celowo, trzymać z dala od błyszczących powierzchni. Tylko do użytku zewnętrznego.

Pojemność: 150ml

TW-06300
6 Przedmioty
Podobne produkty ( 11 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password