• -10%
  • Nowy

Dezodorant do butów KONTROLA ZAPACHU - BEAUTY FORMUALS

Indeks: TW-06299

11,90 zł
10,71 zł Oszczędzasz 10%
Brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 11,90 zł -10%

Ilość Dostępna ilość produktu: 6

Dezodorant do stóp KONTROLA ZAPACHU - BEAUTY FORMUALS,

Został specjalnie opracowany, aby utrzymać obuwie oraz buty sportowe świeże i pozbawione nieprzyjemnego zapachu. Dzięki połączeniu składników antybakteryjnych przeciwgrzybicznych zwalcza bakterie i grzyby w bucie, utrzymując je w świeżości i bez nieprzyjemnego zapachu. Szybko działający i szybko schnący.

SPOSÓB UŻYCIA

Dobrze wstrząsnąć pojemnik przed użyciem. Spryskać wnętrze butów przez 2-3 sekundy przed i pod ich używaniu. Pozostaw do wyschnięcia przed założeniem. Usuń nadmiar z zewnętrznej powierzchni buta.

NIEBEZPIECZEŃSTWO:

Pojemnik pod ciśnieniem: może wybuchnąć po podgrzaniu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Nie przekłuwać anie nie spalać nawet po użyciu. Trzymać z dala od ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Zakaz palenia. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Trzymać z dala od dzieci. Nie rozpylać w oczy, twarz, bolesną lub popękaną skórą. Przestać używać, jeśli wystąpi podrażnienie. Nie wdychać celowo, trzymać z dala od błyszczących powierzchni. Tylko do użytku zewnętrznego.

Pojemność: 150ml

TW-06299
6 Przedmioty
Podobne produkty ( 11 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password