Delos Mat - CLINEX

Indeks: TW-02558

21,70 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 9

Delos Mat  - CLINEX

Płyn do codziennego czyszczenia mebli drewnianych, drewnopodobnych oraz elementów laminowanych. Posiada znakomite właściwości odtłuszczające. Doskonale usuwa kurz, brud, przebarwienia oraz tłuste ślady. Dzięki swoim właściwościom antystatycznym, opóźnia proces osadzania się kurzu. Odświeża czyszczone powierzchnie, pozostawiając przyjemny zapach.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

  • Usuwa kurz i tłuste zabrudzenia – Doskonale czyści meble, usuwa kurz, brud, przebarwienia oraz tłuste ślady, nadając meblom odświeżony wygląd.
  • Ochrona powierzchni– polimery zawarte w formule produktu, chronią czyszczoną powierzchnię i zapobiegają powstawaniu smug.
  • Antystatyczne właściwości – składniki antystatyczne, tworzą na meblach ochronną warstwę, utrudniającą osadzanie się kurzu, zatem powierzchnia pozostaje czysta na dłużej.
  • Przywraca naturalny kolor powierzchni – pielęgnująca formuła sprawia, że wyczyszczona powierzchnia wygląda jak nowa.
  • Bezpieczny dla użytkowników i środowiska – produkt wpisuje się na listę tych, które chronią środowisko i są bezpieczne dla użytkowników poprzez brak zawartości substancji szkodliwych w swojej formule.
  • Posiada odświeżający zapach – który podkreśla efekt świeżo wyczyszczonej powierzchni i otula wnętrze przyjemnym zapachem.

OBSZARY ZASTOSOWANIA:

Do codziennego czyszczenia:

  • drewnianych mebli zabezpieczonych przed działaniem wody,
  • mebli drewnopodobnych,
  • laminowanych mebli drewnianych.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem wstrząsnąć.Nanieść preparat bezpośrednio na czyszczoną powierzchnię bądź rozpylić na miękką, czystą szmatkę, a następnie przetrzeć nią powierzchnię.W celu uzyskania efektu satynowego połysku, zalecane jest dodatkowo użycie produktu Clinex Delos Shine.

Produkt do użytku profesjonalnego. Szczególnie polecany do czyszczenia mebli drewnianych oraz drewnopodobnych w hotelach, biurach, urzędach czy też do czyszczenia mebli w gospodarstwach domowych.

Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe na skutek użycia produktu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.

Pojemność: 1 l

TW-02558
9 Przedmioty

Pobierz

Delos Mat - CLINEX

Karta użytkowania produktu

Pobierz (238.03KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 11 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password