Płyn do mycia szyb, luster, glazury – konwalia - UMYJE - MILL CLEAN

Indeks: TW-05598

12,20 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 6

Płyn do mycia szyb, luster, glazury – konwalia - UMYJE - MILL CLEAN

To niezwykle skuteczny płyn do mycia szyb, luster, glazury, luksferów oraz innych powierzchni szklanych, który czyści szybko i skutecznie.
Dzięki zastosowaniu specjalnej formuły „NANO clean”, zawierającej nano dwutlenek krzemu, preparat znakomicie chroni przed wtórnym osadzaniem zanieczyszczeń i zapobiega zaparowywaniu.

Nanieść odpowiednią ilość płynu w odległości około 20 cm od czyszczonej powierzchni, myć za pomocą załączonego do myjki mopa lub szmatki, zebrać płyn myjką lub/i wytrzeć szmatką, wypolerować do sucha w narożnikach i trudno dostępnych dla myjki miejscach.

ZASTOSOWANIE

Specjalna, skoncentrowana formuła produktu sprawia, iż MILL clean UMYJE to idealne rozwiązanie podczas mycia gładkich powierzchni myjkami do okien/odkurzaczami do szyb.

Mill clean UMYJE nie tylko efektywnie i sprawnie, bez smug i zacieków, wyczyści tafle szkła, gładkie blaty, połacie luster, ale przede wszystkim nada czyszczonym powierzchniom krystalicznego blasku.

SKŁAD

<5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, środki konserwujące (2-bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Octylisothiazolinone).

UWAGA!

Chronić przed dziećmi. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w temperaturze od +5 do +30°C

Pojemność: 1,22L

TW-05598
6 Przedmioty
Podobne produkty ( 9 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password