Płyn do mycia szyb - CLINEX Glass

Indeks: TW-00596

15,20 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 34

Płyn do mycia szyb - Clinex Glass

Skuteczny i niezawodny płyn do mycia szyb, luster, kryształów, powierzchni emaliowanych i laminowanych, a także elementów ze stali nierdzewnej. Skutecznie usuwa nawet najtrwalszy, zaschnięty brud i tłuszcz. Wysoka jakość gwarantuje uzyskanie krystalicznie czystych, lśniących szyb bez smug i zacieków. Wzbogacony o środki antystatyczne, zabezpiecza powierzchnie przed szybkim zabrudzeniem. Nie wymaga wstępnego mycia szyb.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

  • Perfekcja – produkt nie pozostawia smug i zacieków, przez co szybko i bez konieczności polerowania, osiągniesz perfekcyjną czystość powierzchni z efektem zachwycającego, krystalicznego połysku.
  • Ergonomia – nie wymaga wstępnego mycia szyb przez co zdecydowanie oszczędzasz czas mycia.
  • Szybko wysycha i nie pozostawia efektu wyschniętych kropli wody, co wpływa na nienaganną estetykę umytej powierzchni bez poświęcania dodatkowego czasu na polerowanie.
  • Formuła wzbogacona o innowacyjne dodatki, które tworzą powłokę antystatyczną – która chroni powierzchnię przed kurzem i pyłami, chroniąc przed ponownymi zabrudzeniami.
  • Posiada odświeżający, cytrynowy zapach – który podkreśla efekt świeżo wyczyszczonej powierzchni i otula wnętrze przyjemnym zapachem.
  • Bezpieczny dla użytkowników i środowiska – produkt wpisuje się na listę tych, które chronią środowisko i są bezpieczne dla użytkowników poprzez brak zawartości substancji szkodliwych w swojej formule.

Obszary zastosowania:

Produkt zalecany do mycia:
Szyb, Okien, Ram okiennych, Luster, Kryształów, Szkła akrylowego, Kabin prysznicowych, Powierzchni emaliowanych, Powierzchni laminowanych (np. fronty mebli), Stali nierdzewnej,

SPOSÓB UŻYCIA

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylić niewielką ilość płynu na czyszczoną powierzchnię a następnie polerować suchą szmatką.

Dodatkowe informacje:

W przypadku mycia powierzchni, które były wcześniej. czyszczone innymi preparatami, zaleca się ich wstępne mycie w celu usunięcia nagromadzonych substancji.
Nie stosować produktu na rozgrzane powierzchnie.
Nie stosować w pełnym słońcu.

Pojemność: 1L

TW-00596
34 Przedmioty

Pobierz

Glass - Clinex

Karta użytkowania produktu

Pobierz (218.21KB)

Glass - Clinex

Karta charakterystyki

Pobierz (172.71KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 9 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password