W3 Forte - gotowy do użycia, silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek - CLINEX

W3 Forte - gotowy do użycia, silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek - CLINEX

Indeks: TW-04175

30,50 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 10

W3 Forte - gotowy do użycia, silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek - CLINEX

Silny preparat do mycia sanitariatów i łazienek

Kwaśny preparat do gruntownego czyszczenia uporczywych zabrudzeń w sanitariatach i łazienkach. Może być stosowany na wszystkich odpornych na działanie kwasów materiałach i nawierzchniach. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek. Likwiduje przykre zapachy urynowe.

 WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

 • Bardzo silne działanie – z ekstremalną skutecznością usuwa, a nie tylko maskuje czy wybiela, trudne zabrudzenia nieorganiczne takie jak: rdza, osady z twardej wody, osady wapienne, naloty kamienne, resztki mydła, ale również beton, cement czy nagar.
 • Kwaśny odczyn preparatu (~pH1) – Tylko kwaśne ph jest w stanie usunąć trudne zabrudzenia nieorganiczne tj. osady z twardej wody, kamienny osad czy resztki mydła.
 • Produkt jest gotowy do użycia – posiada odpowiednie proporcje składników, gwarantujące skuteczność działania w codziennym utrzymaniu czystości obiektów, dzięki czemu nie musisz przelewać i rozlewać produktu w celu jego odpowiedniego rozcieńczenia.
 • Nie zawiera chloru – substancji wybielających, który jest substancją drażniącą i przy częstym stosowaniu może podrażnić drogi oddechowe, zwiększyć podatność na alergie lub doprowadzić np. do powstania astmy.
 • Bestseller – w ofercie Clinex w kategorii „Sanitariaty” – rekomendowany poprzez tysiące użytkowników do najbardziej opornych zabrudzeń.

OBSZARY ZASTOSOWANIA:

Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, osady wapienne oraz resztki mydła. Szczególnie zalecany do mycia:

muszli klozetowych,pisuarów,bidetów,wanien,brodzików,umywalek,kabin natryskowych,armatury łazienkowej,elementów ze stali nierdzewnej,gresu,glazury,posadzek,spoin cementowych


SPOSÓB UŻYCIA:

Przed użyciem środka sprawdzić działanie produktu na niewielkiej powierzchni.Przed użyciem wstrząsnąć. Równomiernie nanieść preparat na czyszczoną powierzchnię, pozostawić na około 1 minutę. Powierzchnię zmyć bieżącą wodą. Preparat nie wymaga wycierania do sucha


DODATKOWE INFORMACJE:

 • Nie stosować na kamieniach naturalnych zawierających wapień jak np. trawertyn, wapień muszlowy.
 • Nie stosować na aluminium, powierzchniach lakierowanych oraz szkle akrylowym.
 • Nie stosować na materiałach o uszkodzonej nawierzchni emaliowanej lub pokrytej chromem.
 • Przed zastosowaniem na tworzywie sztucznym i armaturze należy zapoznać się ze wskazówkami producenta.
 • Produkt może w czasie zmieniać zabarwienie. Nie jest to wadą produktu i nie ma wpływu na jego jakość oraz własności myjące.
 • Nie mieszać ze środkami czyszczącymi zawierającymi chlor oraz zasady – możliwość powstania szkodliwych oparów!

Produkt do użytku profesjonalnego. Szczególnie polecany do utrzymania higieny toaletach publicznych oraz obiektach użytku publicznego takich jak urzędy, biura, hotele, restauracje, galerie handlowe, kina, teatry, uczelnie, szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i rozrywkowe.

Pojemność: 1l

TW-04175
10 Przedmioty

Pobierz

W3 Forte - Clinex

Karta użytkowania produktu

Pobierz (208.21KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password