Płyn do mycia naczyń - Clinex Hand Wash

Płyn do mycia naczyń - CLINEX Hand Wash

Indeks: TW-01518

8,20 zł
Brutto
Ilość Dostępna ilość produktu: 8

Płyn do mycia naczyń - Clinex Hand Wash

Uniwersalny oraz bardzo wydajny płyn do codziennego mycia naczyń. Clinex HandWash dzięki swojej skoncentrowanej formule oraz wysokiej zdolności do emulgowania tłuszczów, skutecznie i z łatwością usuwa brud, resztki jedzenia, tłuszcz oraz wszelkie zaschnięte zabrudzenia z powierzchni mytych naczyń. Wyjątkowa formuła płynu sprawia, że nie ma konieczności wstępnego namaczania naczyń. Bezpieczny i delikatny dla dłoni. Mytym naczyniom nadaje lśniący połysk bez konieczności wycierania do sucha.  Produkt posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej wydane przez PZH i jest przebadany dermatologicznie.

Właściwości produktu:

  • Wydajny – Wysokoskoncentrowany produkt, przez co jest bardzo wydajny i ekonomiczny w użytkowaniu.
  • Skuteczny – Doskonale usuwa tłuszcz oraz zaschnięte zabrudzenia bez konieczności uciążliwego szorowania. Tak samo skuteczny zarówno w ciepłej, jak i zimnej wodzie.
  • Lśniący połysk – Nie pozostawia smug, ani zacieków,  umytym naczyniom nadaje lśniący połysk bez konieczności wycierania do sucha.
  • Posiada atest PZH (świadectwo Jakości Zdrowotnej), który gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania, nie zagrażając życiu i bezpieczeństwu człowieka.
  • Przyjazny dla skóry dłoni – Zawarte w płynie składniki, chronią i pielęgnują skórę dłoni, pozostawiając je gładkie i delikatne.
  • Przebadany dermatologicznie – nie ma właściwości uczulających czy drażniących.
  • Przyjemny zapach – produkt posiada przyjemny, delikatny zapach.
  • Bezpieczny dla użytkowników i środowiska – produkt wpisuje się na listę tych, które chronią środowisko i są bezpieczne dla użytkowników poprzez brak zawartości substancji szkodliwych w swojej formule.

OBSZARY ZASTOSOWANIA:

Produkt Clinex HandWash  zalecany jest do codziennego mycia naczyń i powierzchni:

Szklanych, Porcelanowych, Plastikowych, Metalowych.

SPOSÓB UŻYCIA

Jedną łyżkę płynu rozpuścić w 3 litrach wody. Zalecane rozcieńczenie: 0,5% (dodać 50-100 ml płynu do 10 L wody) Silne zabrudzenia – stosować mocniejszy roztwór myjący. Umyte naczynia dokładnie spłukać wodą zdatną do picia i pozostawić do wyschnięcia lub ewentualnie przetrzeć.

Clinex HandWash szczególnie polecany w gastronomii i kuchniach profesjonalnych.


Producent nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikłe na skutek użycia produktu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem.

Pojemność: 500ml

TW-01518
8 Przedmioty

Pobierz

Hand Wash - CLINEX

Karta użytkowania produktu

Pobierz (208.51KB)

Może ci się spodobać również

Podobne produkty ( 16 innych produktów w tej samej kategorii )

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password